Biz Kimiz?


ESC Endüstriyel Baca, Havalandırma ve izolasyon olarak 2009 yılında Heybetullah ve Abdullah HİÇYILMAZ kardeşler tarafından kurulan firmamız, havalandırma ve yalıtım sektörüne yönelik imalat ve uretim gerçekleştirmektedir.

Çorlu, Çerkezköy, Ergene ve Tüm Trakya da sektörde ileri gelen firmalarından olan ESC Endüstriyel Baca Havalandırma ve izolasyon, firmaların havalandırma ve izolasyon ihtiyaçlarını karşılamak adına yapmış olduğu atılımlar, oluşturduğu referanslar ve sağladığı çözümlerle sektörde ileri gelen bir çok firmanın öncelikli tercih sebebidir.

ESC Endüstriyel Baca Havalandırma ve izolasyon, kurulduğu günden bu güne dek sektöre katmış olduğu çözümler ve yenilikler sayesinde bir çok firmanın çözüm ortağı olarak kabul görmüştür. Son yıllarda yapmış olduğu bir çok yatırım ve arge çalışmalarıyla adından sıkça söz edilen ESC Endüstriyel Baca Havalandırma ve izolasyon çalışma prensipleriyle sektörde tercih edilen firma haline gelmiştir.

ESC Endüstriyel Baca, Çorlu, Çerkezköy, Ergene ve Tüm Trakya da sektörde ileri gelen firmaların arasına girmeyi çok kısa bir sürede başarmıştır. Yapmış olduğu bir çok yatırım ve arge çalışmalarıyla adından sıkça söz edilen ve hedeflerine basamak basamak ulaşan firmamız, Havalandırma ve izolasyon, müşterilerimizle karşılıklı güvenin sağlanmıştır. Daha fazla ayrıntı için bizi hemen arayın..