Endüstriyel Çelik Baca Sistemleri - TSE Belgeli

ESC Baca, konut, iş yeri, iş merkezi, otel, hastane ve fabrikalara yönelik paslanmaz çelik baca, doğal gaz bacaları, baca filtreleri ve baca çekiş düzenleyicilerinin –bu sistemlerin projelendirilmesinden montajına kadar- sağlayıcısı ve uygulayıcısı olarak siz değerli müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Yüksek sıcaklıklara dayanıklı olan AISI 316L kalite paslanmaz çelik bacalar, baca tutuşmalarına, baca dış duvarlarına sızan isli ve nemli kusmalara, baca içinde ve çevresinde zararlı, asit'dik ortamların oluşmasına engel olurlar. Aynı zamanda, iyi bir kazan sistemi, iyi ve doğru tasarlanmış bir paslanmaz çelik baca ile en yüksek verimde çalışır.

  • Tek Cidar Bacalar
  • Çift Cidar Bacalar

Doğal gaz sağlayıcısı firmaların her biri, bacaların yapısını ve bu bacaların montajını bir standarda bağlamışlardır. ESC Baca Havalandırma firması, ilgili standartları taşıyan Paslanmaz Çelikten mamul Doğal gaz bacalarının keşfini, projelendirmesini ve anahtar teslimi taahhüdünü yapmakta ve bacanın ilgili doğal gaz sağlayıcısı kuruluşun standartlarını taşıdığını belirten baca raporlarını tarafınıza ayrıca teslim etmektedir.

Yüksek sıcaklıklara dayanıklı olan AISI 316L kalite paslanmaz çelik bacalar, baca tutuşmalarına, baca dış duvarlarına sızan isli ve nemli kusmalara, baca içinde ve çevresinde zararlı, asit'dik ortamların oluşmasına engel olurlar. Aynı zamanda, iyi bir kazan sistemi, iyi ve doğru tasarlanmış bir paslanmaz çelik baca ile en yüksek verimde çalışır. Doğal gaz sağlayıcısı firmaların her biri, bacaların yapısını ve bu bacaların montajını bir standarda bağlamışlardır. ESC Baca Havalandırma firması, ilgili standartları taşıyan Paslanmaz Çelikten mamul Doğal gaz bacalarının keşfini, projelendirmesini ve anahtar teslimi taahhüdünü yapmakta ve bacanın ilgili doğal gaz sağlayıcısı kuruluşun standartlarını taşıdığını belirten baca raporlarını tarafınıza ayrıca teslim etmektedir.

Baca sistemlerinin üretiminde kullanılan materyallerin yanı sıra, önemli olan bir diğer unsur da kurulum yapılmadan önce statik analizler yapılarak projenin standartlara uygun şekilde montajını sağlamaktır. Bacaya etki edecek rüzgar yükleri, titreşim durumu, deprem etkileri ve iş güvenliğine uygun genel fiziki test ve hesaplamaları yaptıktan sonra, bağlantı elemanlarının tümünü yine ihtiyaca göre özelleştirilmiş olarak seçiyoruz. Bağlantı elemanlarının seçiminde de yüksek ısı ve korozyona dayanıklı contalar kullanılarak sadece bacanın değil, montajın da kusursuz olmasını sağlıyoruz. Endüstriyel baca sistemlerinin üretim ve montajı devlet tarafından da çeşitli standartlara oturtulduğundan, herhangi bir sorun yaşamadan önce bizi tercih etmenizi umuyoruz.